הוראות שימוש

1. אודות

מה הרעיון של הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת ומה הוא יכול להועיל לציבור הטסים לחו"ל?

הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת הוא סים אלטרנטיבי שמאפשר לך להמשיך להיות זמין עם המספרים הקבועים שלך ביום יום גם כשאתה בחו"ל.הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מספק לך מספר ישראלי נייח שאיליו תוכל להפנות את כל שיחותיך ב"עקוב אחרי" בעלות מוזלת. השיחות הנכנסות והיוצאות ב  הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת זולות ב 98% מהחברות הסלולאריות השונות בשהותך בחו"ל.

במה שונה הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מהחברות הסלולאריות השונות?

החברות הסלולאריות לוקחות מחירים מטורפים ובלתי נסבלים בשהותך בחו"ל הן על השיחות הנכנסות והן על השיחות היוצאות. שלא לדבר על שיחות מקומיות בחו"ל או שיחות למדינות אחרות שהם עולים סכומים דמיוניים.

למה לקנות הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת ולא לקנות סים מקומי במדינת היעד?

סים מקומי במדינת היעד הוא בעל מספר מאותה מדינה בה אתה שוהה כך שאתה לא זמין לשיחות מישראל. לא ניתן כיום לבצע "עקוב אחרי" למספר חו"ל מה גם שהשיחה תהיה מאוד יקרה גם לך וגם לאלו שירצו להתקשר אליך. לעומת  הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שמספק לך מספר ישראלי נייח ומאפשר לך על ידי כך להמשיך להיות זמין גם לאלו שיחפשו אותך מישראל.

בנוסף לכך סים מקומי יהא מוזל בשיחות מקומיות אך יקר מאוד לשיחות לישראל או למדינה אחרת לעומת הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שהוא הזול ביותר לשיחות בינלאומיות.

הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת לוקחים כסף על שיחות נכנסות בעוד ישנן חברות אחרות המאפשרות את השירות בחינם בכמה מדינות.

אין דבר כזה חינם! שיחה נכנסת עולה כסף בדיוק כמו ששיחה יוצאת עולה כסף. עכשיו בוא נניח שאתה נוסע לחו"ל ומשאיר הודעה בתא הקולי בנוסח הבא "נסעתי לאנגליה ואני מתאכסן במלון "שרתון" בלונדון. באם תרצו לדבר איתי אנא רכשו כרטיס טיסה ובואו לפגוש אותי במלון" נכון שזה מגוחך? זה בדיוק הבסיס שעל פי עובדים החברות שמספקות שיחות נכנסות חינם. המספר טלפון שהם מציידות אותך הוא מספר בינ"ל מיוחד בשיטת ה PayBack שעלות ההתקשרות איליו יקרה להחריד והם מזדכות עליו בסכום נאה שמכסה להם את עלות השיחה הנכנסת פלוס ריווח נאה כך שמי שמתקשר אליך ישלם סכום מאוד יקר על השיחה מה עוד שבדרך כלל המתקשרים איליך הם משפחתך כך שבסופו של דבר החינם הזה עוד ירושש אותך.

לעומת זאת  הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מצייד אותך במספר ישראלי נייח שעלות השיחה איליו זולה. ניתן להפנות איליו את השיחות מהנייד או הנייח הקבוע שלך או להשאיר הודעה בתא הקולי עם מספר הטלפון של הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת ואתה בטוח כי לא תפספס את השיחות החשובות שעליהם תבחר לענות בשהותך בחו"ל.

היום בחלק מהחברות הסלולאריות מציעים חבילות מיוחדות ומוזלות אז מה היתרון של הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

חבילות הן מוקש! אין כמעט סיכוי בעולם כי תנצלו את החבילה עד תומה! או שתדברו פחות ואז העלות לדקה היא יקרה מאוד או שתדברו יותר ואז שוב העלות לדקה תהיה מאוד יקרה מאחר ועל כל חריגה בחבילות המוצעות לכם על ידי המפעילים האחרים "תיענשו" כאילו ביצעתם גניבה לא חוקית.

בנוסף לכך החבילות המוצעות לכם, הם לזמן מוגבל של מספר ימים שלאחר מכן יתרתכם נמחקת גם אם לא ביצעתם כל שימוש בחבילה.לעומת זאת בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת אתם משלמים על השימוש בלבד ללא התחייבות וללא עלות. דיברתם שילמתם לא דיברתם לא שילמתם ויתרתכם נשמרת לזכותכם לפעם הבאה בה תטוסו.

2. מכשירים תומכים

באיזה סוג מכשיר סלולארי אני צריך להשתמש כדי להכניס איליו את הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

בעיקרון הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת עובד עם כל סוגי המכשירים הפועלים בטכנולוגית GSM והפועלים באמצעות SIM.

האם המכשיר שאני משתמש בו קבוע יכול לשמש אותי?

העיקרון הוא לוודא כי המכשיר אינו נעול לשימוש ע"י הספק בלבד. כיום החוק מחייב את כל המפעילים לפתוח את המכשיר לשימוש בסים של כל המפעילים ללא כל עלות.

איפה בדיוק אני יכול להשתמש בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

אתה יכול להשתמש בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת ב 230 מדינות בעולם.

עם הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת אני יכול להתקשר ולשלוח-SMS ולגלוש באינטרנט מכל מקום בעולם?

כן. עם הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת אתה יכול להתקשר ולשלוח הודעות-SMS ב 230 + מדינות וכמו"כ לגלוש באינטרנט בדור 3 ב 200 מדינות.

מהו ה-SIM?

סים הוא מודול של זהות מנוי. SIM הוא כרטיס חכם נשלף עבור טלפונים ניידים העושים שימוש ברשתGSM  עבור תקשורת הרשת הסלולארית. כרטיס ה-SIM מאפשר למשתמשים לשנות את מכשירי הטלפונים באופן פשוט על ידי הסרת כרטיס ה-SIM מטלפון נייד אחד והכנסתו לתוך טלפון נייד אחר.

האם אני יכול להעביר את הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת ממכשיר למכשיר?

כן. הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת כשהוא פעיל יעבוד בכל מכשיר וניתן לניוד ממכשיר למכשיר.

3. עלויות רכישה ושימוש

כמה עולה הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

כרטיס הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת כרוך בעלות ראשונית וחד פעמית של 100 ₪ . וזה כולל את עלות הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת המשלוח וההגדרות.

איך אדע כמה אשלם בסוף החודש עבור השימוש בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

זהו שבניגוד לכל המפעילים הסלולאריים בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת זה שירות בתשלום מראש, ללא חוזים, ללא חשבונות, ללא זעזועים!

האם העלות היא לפי שניות או לפי דקות?

העלות היא לדקה או לחלק ממנה כמקובל בכל חברות הסלולר בנדידה בחו"ל!

האם אני יכול לחייג למספרים 800/900 שהוא פרימיום או חיוג חינם?

הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת אינו תומך בחיוג ל 800/900.

האם אני צריך כרטיס אשראי בכדי להפעיל ולהחזיק בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

כן. הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מאפשר רק לבעלי כרטיס אשראי ליהנות משירותיה. הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מכבד את כל סוגי האשראי.

כיצד אוכל להוסיף יתרה לחשבון הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

ניתן לעשות זאת באמצעות אתר www.mobile.rami-Levy.co.il בקטגורית הטענה.

תוקף  הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי יפוג?

אין תוקף לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת יחד עם זאת תוקף המספר הישראלי בלבד יפוג שנה לאחר הפעם הראשונה שביצעת הטענת קרדיט ניתן לחדש את המספר הישראלי באתר בתשלום של 50 ₪ לשנה..

האם הקרדיט שהטענתי עבור הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי יפוג?

לא, הקרדיט שלך לא יפוג כל זמן שהסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלך נשאר פעיל.

כיצד אוכל לבדוק את היתרה בחשבון שלי?

אתה יכול לבדוק את יתרת החשבון שלך בכמה אופנים 1. באתר  www.mobile.rami-Levy.co.il  באזור האישי. 2. מהמכשיר באפליקציית הסים שמופיעה אוטומטית עם התקנת הסים. 3. לחייג ממכשירך *301#send

האם אני יכול לבצע שיחות חירום?

כן. בכל מקום שאתה נמצא שיחות למוקדי חירום יעבדו בכל מקרה.

4. עקוב אחרי

האם אני יכול לשמור על מספר הטלפון הקיים שלי?

כן! אתה יכול בהחלט לבצע "עקוב אחרי" מהמספר הקיים שלך לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלך ואז כל מי שיתקשר אל המספר הקבוע שלך יגיע אליך גם כאשר אתה בחו"ל.

האם אתה גובים תשלום עבוד שיחות שהגיעו מ"עקוב אחרי"

הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת לא גובה ממך עמלה כלשהי נוספת כדי לקבל שיחה מוטה, הספק הקיים שלך עשוי לחייב אותך עבור השירות הזה. אנא בדוק עם הספק שלך מהם העלויות והחיובים לפני הפניית שיחות למספר הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת החדש שלך. לידיעתך המספר שהסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מספק לך הוא מספר ישראלי נייח כך שעלות ההתקשרות איליו היא זולה וזניחה בכל מקרה.

האם ניתן לבצע "עקוב אחרי" מכל מספר אל הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

כן! אין הגבלה על כמות ה"עקוב אחרי" שתוכל לעשות. תוכל לבצע מכל טלפון קווי או נייד "עקוב אחרי" אל הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלך.

כיצד מבצעים "עקוב אחרי" מהנייד הקבוע שלי אל הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי ?

עליך להזין את הקודים הבאים המכשיר שלך לפני הסרת ה-SIMהקבוע שלך:*21* מספר הטלפון הישראלי של הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלך #  Send לדוגמא: אם המספר הישראלי שמופיע על הכרטיס הוא 0773333333 עליך לחייג ממכשירך בטרם החלפת את הסים כדלהלן   *21*0773333333#SEND

כיצד מבטלים את ה"עקוב אחרי"?

בכדי לבטל את העקוב אחרי עליך להחזיר את הסים המקורי למכשיר ולחייג  #21#SEND

5. מספרי הטלפון של הסים

עם איזה מספר מגיע הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מגיע עם 3 מספרי טלפון קבועים 1. ישראלי 2. אמריקאי 3. בריטי.

האם יש תשלום חד פעמי או חודשי בעבור המספר הקבוע?

לאחר שנה כדי לחדש את המספר הקבוע יש עלות חד פעמית שמחירה יימסר על ידי נציג השירות

אלו מספרים מקומיים אני יכול להוסיף לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

ניתן להוסיף מספרים מקומיים מהארצות הבאות:

אלג'יריה ארגנטינה אוסטריה אוסטרליה בחריין בלגיה ברזיל בולגריה קנדה צ 'ילה סין קולומביה קרואטיה קפריסין צ 'כיה דנמרק הרפובליקה הדומיניקאנית אל סלבדור אסטוניה פינלנד צרפת גיאורגיה גרמניה יון גואטמלה הונג קונג הונגריה איראן אירלנד ישראל איטליה יפן ירדן דרום קוריאה לטבייה ליטא לוקסמבורג מוקדון מלזיה מלטה מקסיקו הולנד ניו זילנד נורבגיה פקיסטן פנמה פרו פולין פורטו ריקו רומניה רוסיה סינגפור סלובקיה סלובניה דרום אפריקה ספרד שבדיה שוויץ ונצואלה.

מה המחיר לכל מספר שאני מוסיף לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

המחירים משתנים ממדינה למדינה וכמו"כ לתקופת הקנייה. בדרך הכלל המחיר לחודש הוא כ 10 יורו.

האם אפשר לקנות מספר למספר ימים?

המינימום הוא לחודש 

האם ניתן לקנות מיידית מספרים באתר?

מספרים מסוימים עשויים לדרוש מסמכים נוספים הדרושים לשם הוכחת המגורים במדינה המסוימת.

הערה: ההגבלה שהוטלו לאחרונה על ידי ספקי המספר שלנו דורשות לספק לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת אמצעי זיהוי בחלק מהמדינות בתוספת כתובת, מספר טלפון ודואר אלקטרוני, במיוחד במדינות אוסטרליה, סין, צרפת, גרמניה, יוון, הונג קונג, יפן, מלזיה, הולנד, רוסיה, סינגפור, דרום קוריאה, אוקראינה. דרישה זו באה להילחם במקרים של הונאת טלפוניה ברחבי העולם, דרישות אלו הם מחוץ לשליטתה של  הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת. ואנו מתנצלים על אי הנוחות העשויה להיגרם.

האם ניתן לשייך לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת יותר ממספר אחד?

כן. אתה יכול לקבל עד 50 מספרים נוספים לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלך.

איך אדע את מספרי הטלפון של הסים שלי?

מספרי הטלפון מודפסים על הסים. ניתן גם למצוא אותם בשימוש באפליקציה של הסים שמותקנת בארגז הכלים במכשיר הנייד עם הכנסת הסים או בחיוג מקוצר *113#SEND

6. קניית הגדרת והפעלה

היכן ניתן לרכוש את הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

 בסניפי רמי לוי תקשורת וכן באתר www.mobile.rami-Levy.co.il

האם מייד לאחר הרכישה אני יכול להתחיל להשתמש בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

לא! השלב הבא והמיידי הוא רכישת הקרדיט שאותו תבצע מתוך חשבונך באתר. סים ללא קרדיט אינו פעיל לא לשיחות נכנסות ולא לשיחות יוצאות.

מהו המינימום שאתם מאפשרים לטעון?

המינימום הוא 50 ש"ח אם כי אנו ממליצים על טעינה של 200 ש"ח מאחר ולא תוכל להשתמש בסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת כשיגמר לך הקרדיט לא להוצאת שיחות ולא לקבלת שיחות.

מרגע ביצוע ההזמנה באתר כמה זמן ייקח לקבל את הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

הזמנות המתקבלות בכל יום, יוצאות בדואר ישראל ביום למחרת, עם זאת מרגע יציאת כרטיס הסים בדואר ישראל אין לרמי לוי תקשורת אחריות על  ההגעה בפועל, יודגש - פרק הזמן וההגעה בפועל באחריות דואר ישראל.

7. התקנה

כיצד להתקין את הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

הסר בזהירות את כרטיס הסיםהבינלאומי של רמי לוי תקשורת מהאריזה. לתשובת לבך! הסים הבינלאומי של רמי לוי מגיע ב 2 תצורות של חיתוך 1. רגיל 2. מיקרו סים המיועד לאייפון החל מדגם 4 ומעלה וכן לאייפד. לכן בדוק את תצורת השימוש המיועדת לך ובהתאם לכך הסר מהכרטיס את הגודל הרצוי  והכנס לחריץ ה-SIM של הטלפון.

כל אנשי הקשר שלי הן על ה-SIM הנוכחי שלי. כיצד אוכל להעביר אותם לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא ללכת אל רשימת אנשי הקשר במכשיר ולחפש את הפונקציה שמאפשרת לך להעתיק את כל המספרים מה-SIM שלך לטלפון. לאחר מכן להחליף את הסים לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת ולהעתיק בחזרה את כל המספרים שלך מהמכשיר אל הסים.

האם לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת יש נעילת PIN?

לא

האם עלי לבחור רשתות?

לא! בטרם החלפת הסים וודא כי מכשירך במצב חיפוש רשתות אוטומאטי. הכנס את הסים והמתן עד כ 5 דקות להתחברות. הסים יודע לבד לאיזה רשת להתחבר אך בהפעלה ראשונית בכל מדינה עליו לבצע רישום ארוך מהרגיל כולל שמירת הרשתות בזיכרון החכם ולכן יש להמתין בסבלנות ולא לנסות להתחבר ידנית לרשת.

מה לעשות האם כרטיס סים לא נרשם באופן אוטומאטי ברשת?

לכבות ולאתחל.

האם לאחר הרישום אוכל להחליף בין הרשתות?

לאחר הרישום, ניתן לחפש רשתות באופן ידני ולהתחבר לכל רשת מבין אלו המופיעים ברשימה.

8. ניהול החשבון

איך אני נכנס לחשבון הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

יש להיכנס לאתר www.mobile.rami-Levy.co.il ושם בקטגוריית איזור אישי. לשם ביטחונך תידרש להקיש כאמצעי זיהוי את 4 הספרות האחרונות של כל אחד מהמספרים שהוקצו לך 1. ישראלי 2. אמריקאי 3 . בריטי

איך ניתן לראות את היתרה בחשבוני?

מעל תפריט הפעולות בכל סים מופיעה יתרתך הנוכחית.

אלו פעולות ניתן לבצע באזור האישי?

בתפריט הפעולות ניתן לבצע הטענת יתרה. ביטול/הפעלת סים. ביטול/הפעלת תא קולי. חידוש סים. רכישת מספרים מקומיים. צפייה בהיסטוריית שיחות. עריכת פרטים אישיים. צפייה במספרי הטלפון שהוקצו לסים. קביעת מספר הטלפון המזוהה אצל מקבל השיחה.

איך אני רואה את המספרים של הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלי?

איך אני קובע את הזיהוי שיתקבל אצל מקבל השיחה כשאני מתקשר או שולח הודעת טקסט?

ליד כל מספר יש את האופציה "הפוך לראשי" ושם ניתן לבחור האם הזיהוי יופיע כך כשמתקשרים או שולחים הודעת טקסט או בשניהם.

איך אני צופה בהיסטוריית השיחות?

בקטגוריית "היסטורית שיחות". יש לבחור את טווח התאריכים הרצוי וללחוץ על "שלח".

איך אני משנה או עורך את פרטי המשתמש?

בקטגוריית "צפה ערוך פרטים" בתפריט הפעולות.

9. קבלת והוצאת שיחות

כיצד אוכל לבצע ולקבל שיחות?

עבור כל השיחות הנכנסות פשוט לענות לטלפון כרגיל. אך רצוי להמתין ולא לענות לצלצול הראשון בכדי למנוע מצב שלא תשמע את השיחה או לא ישמעו אותך.

עבור כל השיחות היוצאות לבצע את הפעולות הבאות:

כדי לבצע שיחה עליך להזין את סימן הפלוס (+), ואת קידומת המדינה למשל לישראל 972 ואת המספר שברצונך לחייג. אבל תמיד להוריד את האפס הראשון. לדוגמא אם ברצוני לחייג למספר 0556666666 אנו נחייג כדלהלן  +972556666666ואם המספר הוא 036666666 אנו נחייג כדלהלן: +9723666666

לתשומת לבך: בחלק מהמדינות השיחות הם בשיטת ה CallBack כלומר לאחר שתחייג את מספר היעד השיחה תתנתק, ואתה תקבל חיוג חוזר למכשירך ולכשתענה תחובר אל היעד איליו ביקשת להתקשר. רצוי לא לענות מיד עם הצלצול הראשון החוזר של ה CallBack בכדי למנוע מצב שלא תשמע את הצד השני או שהצד השני לא ישמע אותך.

כמו כן עליך לדעת כי בשיחות CallBack החיוב הוא מייד עם המענה לשיחה החוזרת ולמרות שהיעד לא ענה תחוייב מרגע המענה כאמור.

אני מחייג ומקבל הודעה כמו "שיחה אסורה" "שיחה לא אפשרית" "שיחה נכשלה" "אנא המתן" "מעבד בקשה"

פשוט להתעלם מהמסר.

אני מחייג ולא מקבל חיוג חוזר. ניסיתי מספר פעמים.

ייתכן שהמכשיר חוסם חיוג חוזר לכן ניתן לחייג כדלהלן: *111*המספר כולל הקידומת הבינלאומית # ו send. לדוגמא אם המספר הוא 0556666666 יש לחייג כדלהלן: *111*00972556666666#SEND

האם בכל המדינות החיוג נעשה באמצעות CallBack?

לא. בארה"ב בולגריה ליכטנשטיין אנגולה אנטיגואה וברבודה ארובה ברבדוס ברמודה איי קיימן דומיניקה גרנדה האיטי ג'מייקה פורטו ריקה  סמואהסנט קיטס ונוויס סנט לוסיהסנט וינסנט  וסינגפור החיוג הוא רגיל.

10. קבלת והוצאת הודעות טקסט

איך שולחים הודעת טקסט מהסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

כמו שאתה עושה בדרך כלל, בתוספת + וקוד המדינה. לדוגמא למשלוח הודעת טקסט למספר 0556666666 אנו נשלח אל המספר +972556666666

האם ניתן לקבל הודעות טקסט אל הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת?

התשובה היא כן ולא. לסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת מצורף באופן קבוע מספרים אמריקאים ובריטיים שאיליהם כמובן ניתן לקבל הודעות טקסט. אך אל  המספר הישראלי לא ניתן לקבל הודעות טקסט מאחר ומדובר במספר נייח.

הודעת הטקסט הם בכל שפה אפשרית?

כן!

כמה עולה לקבל SMS?

קבלתSMS  למספר הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת שלך הוא בחינם!

כמה תווים כוללת הודעה

שליחת הודעה בחיוב אחד מוגבלת ל -150 תווים סטנדרטיים, אם אתה שולח הודעה גדולה יותר הר שהיא תחולק למספר הודעות בהתאם למספר התווים.

כמה עולה לשלוח הודעה מישראל אל מנוי רמי לוי תקשורת

זה תלוי במפעיל דרכו אתה שולח הודעות.

11. גלישה באינטרנט

האם ניתן לגלוש באינטרנט?

כדי להשתמש בתכונה זו עליך להיכנס ל APN שלנו (נקודת גישה ניידת במכשיר שלך)

היכן עלי למצוא את הגדרות ה APN במכשיר שלי?

בדרך כלל הם מופיעים תחת הגדרות רשת.

אנא השתמש בהגדרות הבאות.

שם הנקודת גישה: openroamer.com

מכל ההגדרות האחרות פשוט התעלם!

האם החיוב על גלישה הוא חודשי או לפי גלישה?

החיוב הוא לפי הגלישה וכיום החיוב הוא במנות של k100.

האם ניתן לגלוש במודם סלולרי ונקודת גישה?

כן! ניתן לגלוש באינטרנט במחשב בנייד.

האם האינטרנט פועל בכל הרשתות והמפעילים?

בכל מדינה יש לבחור את הרשתות התומכות אותם ניתן למצוא בקטגוריית התעריפים באתר www.mobile.rami-Levy.co.il

12. תא קולי

איך אני מאזין להודעות מהתא הקולי

יש לחייג 605 מהמכשיר שלך, אחרי כמה שניות המכשיר שלכם יצלצל, לענות ולהקשיב להודעות שהושארו

האם ניתן לבטל את התא הקולי?

בהחלט כן על ידי כניסה לאזור האישי באתר www.mobile.rami-Levy.co.il

13. תמיכה

אני מכניס את הסים הבינלאומי של רמי לוי תקשורת למכשיר והוא כותב לי "הכנס סים" "סים לא מוכר" מה עלי לעשות?

זה אומר שמכשירך כנראה נעול לסים זר! עליך לפנות למפעיל שלך ולבקש ממנו לפתוח את מכשירך לסים זר.

אין קליטה במכשיר מה עלי לעשות?

להיכנס להגדרות ולמצוא את האופציה לחיפוש ולבחירת מפעיל סלולארי ולהתחבר ידנית.

אני לא מוצא רשת או מפעיל גם בחיפוש אוטומאטי וגם בחיפוש ידני.

יתכן שמכשירך מוגדר כחסום לחיפוש או שירותי מיקום. מצא את ההגדרות במכשירך ופתח אותם לחיפוש רשת ו/או שירותי מיקום.

יש קליטה במכשיר אך הוא אינו מקבל ואינו מוציא שיחות. מה עלי לעשות?

יכול להיות שאתה מחובר לרשת שאינה תומכת בפעילות סלולארית. כבה את מכשירך למשך 5 דקות והפעל שוב

אני מקבל שיחות אך לא מצליח להוציא מה עלי לעשות?

כבה את מכשירך והדלק שוב. לרוב זה מסתדר ובאם לא בדוק באיזה לאיזה רשת אתה מחובר והחלף ידנית לרשת אחרת

לא הסתדר מה יכולה להיות הבעיה?

יתכן כי מכשירך הוגדר כחסום לביצוע שיחות בינלאומיות חפש את ההגדרה בתפריט השיחות ושחרר את המכשיר לאפשר ביצוע שיחות בינלאומיות.

יש קליטה מלאה והרשת טובה והמכשיר הוציא וקיבל שיחות אך לפתע חדל לפעול מה עושים?

בדוק את יתרת הקרדיט בחשבונך. לידיעתך אנו מתריעים בהודעות טקסט על יתרה נמוכה כך שאם לא תעקוב ויתרתך תגמר לא תוכל להשתמש בסים לא לשיחות נכנסות ולא לשיחות יוצאות עד להטענה מחודשת.

איך אני מקבל סיוע מכם?

עליך לפנות אלינו באמצעות קטגוריית "תמיכה" אנא השתדל למלא את מירב הפרטים על מנת שנוכל לטפל בפנייתך ביעילות ובמהירות האפשרית.

14. חיוגים מקוצרים

בדיקת יתרה: *301#send

תא קולי:605  

מספרי הטלפון של הסים:*113#SEND

פרטי זיהוי

wait
אנא המתן
הפעולה עשויה לקחת מס' דקות.