חתימה על חוזה: ניתוק מנוי - אובדן - גניבה - כללי מסמך לחתימה

לקוחות יקרים,
 
כדי למנוע גניבת שיחות במקרים של גניבה או אובדן המכשיר אנו ממליצים לכם לקבוע במכשירכם סיסמא שתמנע שימוש ממי שאינו מורשה. אופן קביעת סיסמא שונה בין מכשיר למכשיר - בידקו את המפרט של מכשירכם לקביעת סיסמה או פנו למרכז שירות על מנת להיעזר בנציג. 
לידיעתכם, קיימות בשוק אפליקציות שונות שמאפשרות לאתר את מיקומו של המכשיר, לחסום מרחוק את האפשרות לגשת למידע הקיים בו ואפילו למחוק מרחוק מידע הנמצא בו. אנו ממליצים לכם להוריד אפליקציה ממין זה למכשירכם ולעשות בה שימוש במקרה של גניבה או אובדן. 
כמו כן אנו ממליצים לכם לגבות את המידע הנמצא במכשירכם [כגון: תמונות, סרטונים, רשימת אנשי קשר, הודעות וכו'] על גבי איחסון חיצוני, מחשב או בשירותי ענן. פעולה פשוטה זו תקטין את עגמת הנפש שמתלווה בדרך כלל לגניבה או אבדן המכשיר.
במקרה של גניבת המכשיר יש באפשרותכם להגיש תלונה בתחנת משטרה בדבר גניבה.
 
במקרה שמכשירכם נגנב או אבד אנא צרו קשר ללא דיחוי עם מוקד שרות הלקוחות בטל' 076-8888600 או 123* שיחת חינם למנויי רמי לוי (1809571028 מכל קו) ודווחו על האירוע כדי שנבצע הפסקת שירות לכלל השירותים הניתנים לצריכה, לרבות לשירותים בינלאומיים, ולמעט לשיחות נכנסות – אם תבקשו שלא לחסום שיחות נכנסות, והכל בהתאם להוראות רישיון החברה בנושאים אלה.
לבירור על מצב הסריאלי אנא הכנס לאתר פלאפון ולחץ למטה על "הזן מספר סריאלי" וסיים את החיפוש באמצעות לחיצה על חיפוש לחץ כאן
שים לב כי הלינק מפנה לאתר פלאפון וכי ניתוק מנויי רמי לוי לא מבוצע באמצעות הדף שהופנתה אלא באמצעות אתר זה (מילוי פרטים ושליחה כמבוקש)
 
 
 

פרטי זיהוי

wait
אנא המתן
הפעולה עשויה לקחת מס' דקות.